Neden Milgo?

Milgo olarak önem verdiğimiz üç unsur; güvenilirlik, doğallık ve şeffaflık olmakla birlikte farkımız hijyen ve kaliteye verdiğimiz önemden geliyor.

“Mutluluğun tadı” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta, çiftliğimizde yetiştirilen ineklerden elde edilen sütleri hiçbir ek işlem görmeden sağımdan şişelemeye kadar adım adım takip ediyor, kalite ve gıda güvenliğini esas alarak sofralara ulaştırıyoruz.

Çiğ süt, diğer sütlerden farklı olarak hiçbir işlemden geçmeden besin değerleri en yüksek, vitamin (A,B,C,D,E ve K) ve mineraller bakımından zengin bir süt olmakla birlikte çocukların gelişimi ve yetişkin sağlığı için büyük bir ihtiyaçtır. Sütümüzün Türkiye ve Avrupa’nın en büyük tesisinden, son teknoloji ve yüksek hijyen standartları ile üretiliyor olması tüketicilerimiz için güven teşkil etmekte. Milgo çiğ sütle yoğurdunuzu, tatlınızı, peynirinizi kendiniz yapabilir ve yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Amacımız toplumumuzda geleneksel bir şekilde yer etmiş olan çiğ süt alışkanlığını güvenli ve kurumsal kimlikle tüketiciye sunmaktır ve süt ürünlerimizin temiz içerikleri ile alışılmışın dışına çıkarak yenilikçi zevklere de hitap edecek, herkesin kendinden bir parça bulmasını sağlayacak tatlar keşfetmek.


KEBA GIDA San. ve Tic. A.Ş.

Akat Mah. Nispetiye Cad. Ayhan Apt.No: 55 D: 2 Etiler 34337 İSTANBUL

Tüketici Danışma Hattı: 0532 010 49 50 Ofis Telefon: 0212 352 10 76 Çiğ Süt Arzı İçin İzin Belgesi Tarihi: 26.11.2020

Hayvancılık İşletme NO: TR20000009999